Möödunud nädalavahetusega selgus Eesti kõrgeima hokiliiga viimastes kohtumistes 2021. aasta Karikavõitja.
Keerulise olukorra tõttu riigis, olid Karikamängud see aasta lühendatud formaadis. See tähendas, et poolfinaalid mängiti ühe võiduni ning finaalid kahe võiduni.
Regulaarhooaja tabeli põhjal läksid omavahel vastamisi tabeli esimene- Välk 494, ning tabeli neljas- Narva PSK. Teises poolfinaali kohtumises läksid vastamisi tabeli teine ja kolmas, ehk siis vastavalt HC Everest ning HC Panter.

Tartu Välk 494 suutis poolfinaalis südikalt võidelnud Narva PSK alistada tulemusega 6:4. Märkimata ei saa ka jätta, et veel teise kolmandiku keskel juhtis Narva PSK mängu 4:1. Tugeva comebacki teinud Välk 494 mängijad suutsid mängu ikkagi enda kasuks pöörata.
Poolfinaali teises kohtumises suutis HC Panter võtta magusa võidu HC Everesti üle, keda nad polnud terve regulaarhooaja jooksul suutnud alistada.

Finaali esimene mäng toimus Tartu Välk 494 kodujääl ning kohtumine oli juba esimesest minutist väga jõuline- oli näha, et mõlemad meeskonnad soovivad karikavõitu koju viia. Tartu Välk 494, keda kodujääl alistati viimati 2019.aasta novembris, ei lasknud seda traditsiooni murda ka selle kohtumisega ning võttis kindla 5:1 võidu. Teisele kohtumisele Haabersti jäähallis sõideti juba plaaniga võtta karikavõit vastaste kodujääl, kuid HC Panter sellel juhtuda ei lasknud, alistades vastse Eesti meistri 4:2. Kolmas ja otsustav mäng mängiti uuesti Astri Arenal ja sellele mängule läksid Tartu Välk 494 mängijad juba kindla sooviga lisaks meistritiitlile ka karikavõit Tartusse jätta. See neil ka õnnestus, sest otsustav kohtumine võideti tulemusega 6:1.

Möödunud hooaeg oli Tartu Välk 494 jaoks igati edukas, sest seatud eesmärgid said kõik täidetud ning suure tänu selles võlgneme oma fännidele ja toetajatele! Aitäh teile ja kohtume juba uuel hooajal, kui loodetavasti saame teid ka tribüünidel näha!