Tartu on heade mõtete linn. Rahvaarvult Eesti teine linn. Tartus asuvad Eesti ainus klassikaline ülikool – 1632. aastal asutatud Tartu Ülikool – ning Eesti vanim tänini tegutsev teater Vanemuine.
 Alexela Bunkering OÜ põhitegevuseks on vedel- ja gaaskütuse hulgimüük.
 Räni KV OÜ on Tartus asuva Ränilinna korterite arendaja. Ränilinn on kiiresti arenev linnaäärne vaikne piirkond. Pakume uusi ja avaraid kortereid suurte rõdude, panipaiga ja parkimiskohaga. 
 Pro Grupp Invest OÜ tegeleb loomasöötade tootmise ning müügiga, teravilja ja rapsi kuivatamis-, sorteerimis- ja hoiustamisteenuse pakkumisega. 
  
Ränilinna Ehituse OÜ põhitegevusalaks on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
  
Asfaldiproff OÜ põhitegevusalaks on teede ja platside asfalteerimine ning asfaltkatete freesimine.
  
 Tartu Mill AS on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Meil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Hindame kvaliteeti ja panustame sellesse!
  
 MBR METALS OÜ on eraomanduses olev kaubandusettevõte, mis tegeleb metallide ja metallurgia toormaterjalide rahvusvahelise hankimise ja tarnimisega SRÜ riikides, ELis ja Aasias. 
  
 Tartu Autopesulad OÜ- Autode käsipesulad Tartus. Autode poleerimine ja vahatus, auto salongi keemiline puhastus, istmete keemiline puhastus. Broneeri autopesu lihtsalt ja kiirelt. 
  
 Maris Gilden AS tootesari Väike Väänik on loodud selleks, et nii suured kui väiksed magusasõbrad saaksid korraks aja maha võtta, lõõgastuda ning meenutada, milline maitse on lapsepõlvel.
 Ropka Värvikoda OÜ tegevusvaldkonnaks on sõidukite avariijärgne remont. Meie peamisteks klientideks on mitmed kindlustusfirmad, autoesindused ja eraisikud.
  
Autospirit Tartu - Fiat, Kia, Mazda ja Nissan´i müük ja hooldus.
Chevrolet hooldus. 
  
 Timecolors on tegutsenud sõiduautode kereremondiga alates 1994. aastast. Meie eesmärk on olla parim koostööpartner klientidele ja anda igakülgset abi kiireks teeninduseks.
MyFitness “Passionate about fitness!” - Me armastame oma valdkonda ning arendame oma meeskonda ja klubisid pidevalt selle nimel, et pakkuda võimalikult paljudele inimestele võimalust leida tee paremale elustiilile.

 Invest-Ekspert OÜ peamine tegevusala on kinnisvara üürileandmine. Samuti pakume reklaampinda Tartus, Turu tn. 51 asuval LED-ekraanil. 

SAL GROUP- SAL Metall OÜ, SAL Recruitment OÜ, SAL Service OÜ, SAL Welding OÜ pakuvad Eestis erinevaid teenuseid.
  
Salibar OÜ pakub reklaamiteenuste täislahendusi alates kujundusest kuni lõppteostuseni.
SKARABEUS Julgestusteenistus on üle-Eestiline turvaettevõtja alates aastast 2005, osakondadega Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kesk-Eestis. 
 
Min-Max Trading OÜ põhitegevuseks on
spordikaupade hulgimüük.


EST