Tartu on heade mõtete linn. Rahvaarvult Eesti teine linn. Tartus asuvad Eesti ainus klassikaline ülikool – 1632. aastal asutatud Tartu Ülikool – ning Eesti vanim tänini tegutsev teater Vanemuine.
 Agriland OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele tõeliselt häid masinaid, seadmeid ja tööriistu ning töötab pühendunult selle nimel, et olla parimaks klienditeenindusega ettevõtteks põllumajanduse valdkonnas.
 Alexela Bunkering põhitegevuseks on vedel- ja gaaskütuse hulgimüük.
 AS Tartu Ehitus on 1992. aastal asutatud ehitusettevõte, olles sellega üks Eesti esimestest ehitusjuhtimisele spetsialiseerunud ettevõtetest.
 

Hydroscand on Eesti voolikute ja liitmike turu liider. 15 esindust, 6 VoolikuExpress teenindusbussi ja 11 edasimüüjat üle Eesti võimaldavad pakkuda operatiivset teenust sinu lähedal.

 
 Tartu Mill AS on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Meil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Hindame kvaliteeti ja panustame sellesse!
  
Maag Grupp AS on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte
  
 Tartu Autopesulad OÜ- Autode käsipesulad Tartus. Autode poleerimine ja vahatus, auto salongi keemiline puhastus, istmete keemiline puhastus. Broneeri autopesu lihtsalt ja kiirelt. 
  
 Maris Gilden AS tootesari Väike Väänik on loodud selleks, et nii suured kui väiksed magusasõbrad saaksid korraks aja maha võtta, lõõgastuda ning meenutada, milline maitse on lapsepõlvel.
 Ropka Värvikoda OÜ tegevusvaldkonnaks on sõidukite avariijärgne remont. Meie peamisteks klientideks on mitmed kindlustusfirmad, autoesindused ja eraisikud.
  
Autospirit Tartu - Fiat, Kia, Mazda ja Nissan´i müük ja hooldus.
Chevrolet hooldus. 
  
 Timecolors on tegutsenud sõiduautode kereremondiga alates 1994. aastast. Meie eesmärk on olla parim koostööpartner klientidele ja anda igakülgset abi kiireks teeninduseks.
MyFitness “Passionate about fitness!” - Me armastame oma valdkonda ning arendame oma meeskonda ja klubisid pidevalt selle nimel, et pakkuda võimalikult paljudele inimestele võimalust leida tee paremale elustiilile.

 Invest-Ekspert peamine tegevusala on kinnisvara üürileandmine. Samuti pakume reklaampinda Tartus, Turu tn. 51 asuval LED-ekraanil. 

Raadio RING FM- Suurimad hitid sajandivahetusest tänapävani! Tallinnas ja Harjumaal 105,8 MHz, Tartumaal 104,7 MHz, Pärnumaal 93,9 MHz ja Lõuna-Eestis 101,7 MHz.
SKARABEUS Julgestusteenistus on üle-Eestiline turvaettevõtja alates aastast 2005, osakondadega Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kesk-Eestis. 
 
Min-Max Trading OÜ põhitegevuseks on
spordikaupade hulgimüük.


EST